Operátor - Maschinen- und Anlagenführer (m/w/d)

Standort: Ungarn, Miskolc

RÁD VÁRÓ FELADATOK

  • különböző gépcsoportokon való munkavégzés
  • gépkezelés és gépbeállítások elvégzése
  • együttműködés más operátorokkal

TÉGED KERESÜNK, HA

  • rendelkezel középfokú végzettséggel, vagy befejezett 8 általános iskolai végzettséggel , előny:  operátori tapasztalat
  • szívesen vállalsz többműszakos munkarendet (Kb. 15 nap munkavégzés egy hónapban)
  • jó kézügyességed, monotonitástűrésed van
  • szeretsz csapatban dolgozni

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes juttatasi csomag (100%-os útiköltségtérítés miskolciaknak és vidékieknek egyaránt, BÓNUSZ szerzési lehetőség)
  • modern és innovatív technológia
  • tiszta és rendezett munkakörnyezet
  • fejlődési és előrelépési lehetőség (akár 4 hónap után!)
  • stabilitás, hosszú távú lehetőségek
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • családias munkakörnyezet
Unsere Geschichte

Starkes Team seit 1887.
Weltweit über 600 Mitarbeiter in der Unternehmensgruppe.

Gustav Wolf weltweit

International ist Gustav Wolf in 5 Ländern mit insgesamt 9 Werken vertreten.